ISTRARLA MÜTTEFİK DEMEK EŞ BAŞKANLIĞIN GEREĞİMİ?    

        Ne hikmettir bilinmez üç maymunu oynamak siyasilerde her dönemde moda olmuştur. Ancak bu dönem bir başka aşktan başı dönmüş kör, sağır ve dilsiz tanımlaması çok uygun geliyor bu döneme.

ISTRARLA MÜTTEFİK DEMEK EŞ BAŞKANLIĞIN GEREĞİMİ?    
Gökhan Demir

ISTRARLA MÜTTEFİK DEMEK EŞ BAŞKANLIĞIN GEREĞİMİ?    

    Âşık olduklarının yanlışta olsa, hainlikte olsa her dediğine sorgusuz sualsiz inanarak tam teslim olurken, yanlışlara, ihanetlere karşı dostça uyaranları duymayan, görmeyen ve susan idareciler esaret altında uyanmaya mahkûmdur. Hoca efendi dediler beraber yollarda yürüdüler o kadar kör ve sağır oldular ki ikazlar, uyarılar onlara vızıltı geldi. Ayıldıklarında darbe kalkışımını gördüler. Kimden övgüyle, aşkla bahsettiyseler hepsi maalesef bunları aldattı. Açılımlar yaptı terörist başı ile görüşmeler yaptılar. Aburda teröristleri marşlarla karşıladılar. Şehirlerde isimler değişti. Ayıldıklarında devlet şehirlere giremiyordu. Bu terör güçlerinin arkasında kim var. Elbette ABD, AB ve İsrail var bunu görmeyen koyun bile kalmadı. ABD her fırsatta ülkemizi zayıflatıp bölmeye çalışmaktadır. Özal’ın zamanında kurulan çekiç güç ile pkk yı eğiten de onlardı.

    Fetöyü besleyen kullanan ve hala koruyan yine ABD dir. İşid’i kuran İsrail ve ABD dir. Büyük İsrail projesini gerçekleştirmek için önce bunları Irak ve Suriye’ye bela olarak gönderdiler. Sonra Irak ve Suriye’ye özgürlük getirmek için güya bunları kovmak için pyd, pkk ile işbirliği yaparak ülkemize karşı tehdit oluşturmaya başladılar. İşitli teröristler öldü mü? Nereye gittiler bence şuan onlar pyd veya pkk saflarında dır. Uzakta aramayın. Maksat Irak, İran, Suriye ve Türkiye’de ki Kürtleri birleştirerek sözde Kürdistan kurmak sonra onuda aradan çıkararak büyük İsrail’i kurmaktır.

    Bu süreçte Askerimizin başına çuval geçirdiler sesimizi çıkarmadık şerefli ordu mensuplarımızı kaza bahanesi ile öldürdüler, uydurma davalarla hapsettirdiler yine göz yumuldu. Bunları organize eden elbette 11 Eylülü organize edip Afganistan’ı ve Irağı işgal eden ABD dir.

Dünyanın terörist ülkeleridir bunlar. Dünya insanlığını perişan eden bu devletlerin ihtiras ve kendinden başkasını yok sayan faşist zihniyetidir. ABD pyd’i eğitiyor TIR’lar dolusu silahlar, tanklar roketler veriyorsa bunu kime karşı kullanacak. Tabi ki Türkiye’ye karşı kullanacak bu kesin. ABD Türkiye’nin Afrin sınırına asker yığmasında ve savaş hususunda ciddi olduğunu görünce hemen geri adım attı. Sanki bebe kandırıyor. Gerçi haksızlar mı her konuda rahat aldattıkları insanlar var.

      Türkiye’yi Suriye’ye karşı da dolduran aynı güçler. Neden hala ayılmıyoruz. Bu saatten sonra Türkiye, Suriye, Rusya ve İran’la beraber olmalıdır. Aksi halde ülkemizin parçalanması kaçınılmaz olacaktır. ABD kimle dostluk müttefiklik ettiyse onları dağıttı. Bütün bu hakikatler göz önünde iken bizim İktidar hala müttefik diye biliyorsa buna, bunun altında bir çapanoğlu vardır.

  Bu vatanın evladı olan Müslüman Türk evladı olan, aklıselim olan insanlar bu oyunu görür. Yıllardır bu oyunları görerek her iktidarı uyaran ve her öngörüsünde, tespitinde haklı çıkan Prof. Dr. Haydar BAŞ hocamız idi. Allah c.c. ona rahmet eylesin. Onun ikazlarını ısrarla görmeyen, onun bu ilminden öngörüsünden istifade etmemekte inat eden insanlarda art niyet görüyorum. Siz burnunuzun ucunu dahi görmezken o 28 yıl evvelden bu günleri görerek insanımızı uyardı kitaplar, makaleler yazdı, sempozyumlar düzenledi. Yetmedi mi ittefiklik yapanı müttefik olarak görmek. Bu ısrarın sebebi nedir. Bir projenin sebebimi bu olanlar. Yüce Türk milleti artık ayılmalı ve düşman ile dostu seçmeli yoksa halimiz perişan sonumuz Filistin olacak.