TASMA KİMDE, ZİNCİR KİMİN ELİNDE.....

      Türkiye Cumhuriyeti devletinin bölünmez bütünlüğünü korumak için yapılan savaş oyun değil gerçekse buna karşı olanlar haindir. Bizim için tehtid unsuru olan sınırımızın içinde ki ve dışında ki teröristlere açıkça utanmadan, sıkılmadan gözümüze soka, soka yardım eden destekleyen silah vererek düzenli ordu kurmak isteyen ABD ile hala müttefik, stratejik ortak olmak isteyenleri anlamak mümkün değil.

TASMA KİMDE, ZİNCİR KİMİN ELİNDE.....
Gökhan Demir

TASMA KİMDE, ZİNCİR KİMİN ELİNDE.....

   Gezi olayları, fetö, Irakta askerimizin başına çuval geçirmesi, Irağı, Afganistan’ı işgal etmesi Arap baharı operasyonları ile İslam dünyasını karıştırıp müslümanları perişan etmesi size neyi hatırlatıyor. Hala bu ABD aşkını anlamış değiliz. ABD istedi Irağın işgaline müsaade ettiniz. ABD istedi teröristleri Habur’da karşıladınız. Amerika’nın talebi üzerine Peşmergeler'in Habur Sınır Kapısı'ndan giriş yaparak, Kobani'ye geçişine müsade ettiniz.

   AB uyum yasaları için ve ABD’nin isteği üzerine Türk’ün vatanında Türk’ten başka herkese özgürlük verdiniz. Suriye devleti başkanı Esat sizi kardeşi gibi karşıladı anlaşmalar yaptınız. ABD ve İsrail ajanları sınırdaki mayın temizleme pahanesi ile Suriye içine daldılar ve isyan hareketi başlattılar.

   Türkiye ABD’in isteği üzerine Esat ile kardeşliği bitirdi. Siz dua edin ki Esat ayakta kaldı eğer yıkılsaydı, yıkım sırası Türkiye’ye gelecekti. ABD maksadını açıkça belli etmiş hedefi Irak, Suriye, İran ve Türkiye dir. Her şey bu kadar net ortadayken hedefin merkezin de olan Türkiyenin siyasileri ısrarla ABD’ye biz beraber hareket etmek istiyoruz demesini idrak etmek mümkün değil. Acaba bizim siyasiler bu açıklamaları yapmadan önce hafızayı silecek bir ilaçmı kullanıyor.

   Türkiye Cumhuriyeti devletinin bekası için siyasilerimizin kumdan başlarını kaldırarak İran, Irak ve Suriye ile birlik içinde olması şarttır. Suriye devleti her türlü tezgâha, oyuna, ihanete rağmen ayakta dururken o ülkeyi bölmek derdinde olan İslam düşmanı küresel güçlerin ve azınlıkların peşine takılmak basiretsizliktir. Artık nefsi duyguları bir yana bırakıp vatanımızın dirliği, bölünmez bütünlüğü için kâfirlerin değil Müslümanların yanında olmak şarttır. ABD ve İsrail büyük orta doğu projesini  (büyük israil projesini) hayata geçirmek için İslam dünyasını, basiretsiz Müslüman siyasilerinin sayesinde kana buluyor. Bu olayları görmeyen okumayan insan derhal işgal ettiği makamı terk etmelidir. Devlet adamı olmanın gereği de budur. Eğer bunca olan hadiselere rağmen ısrarla bu projeye hizmet ediliyorsa demek ki Müslüman Türk milletine oyun oynanmaktadır. Aksi halde bunun başka bir izahı yoktur.

  İhanete uğradığını beyan eden insan, ona ihanet edenlerle aynı safta olmayı arzu eder mi? O halde fetö ile Pkk ile de aynı safta olmayı arzu edin. Nitekim birlikte hareket etmeyi arzuladığınız Türk, İslam düşmanı ABD ve İsrail onların tasmasını tutan el dir. Türk milleti artık aldatıldık, kandırıldık sözlerine fazlasıyla doymuş ve dolmuş vaziyettedir.

   Allah (cc) Maide suresi 51.ve 52. Ayet-i Kerimelerin de Müslümanlara diyor ki; ‘‘Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.’’  ‘‘Kalpleri kararmış, akıllarından zoru olanların, hasta ruhluların:'Başımıza bir felâket gelmesinden korkuyoruz' diyerek, Yahudilerin arasında koşuşturduklarını görürsün. Umulur ki, Allah bir fetih veya kendi katındaki planlardan birini gerçekleştirir de, onlar, içlerinde gizledikleri nifaktan dolayı pişman olurlar.’’ Allah (cc) elbette ki O’na iman edenleri uyarıyor. Biz millet olarak aldanmaktan, kandırılmaktan artık bıktık. Terörist başı Fetö ve elamanlarını hain kabul eden iktidar onların tasmasını elinde tutan ABD’ye ısrarla müttefik diyebiliyorsa demek ki ABD’nin tasma taktığı sadece Fetö değil. Bizim siyasilerimizden tek isteğimiz samimiyet dir. 20 yıla yakındır siyasette samimiyeti ne iktidarda ne muhalefette göremedik. Bir Haydar hocamız vardı. Her konuda içten samimi olan. Milleti için çırpınan maalesef onu da milleti ne anlaya bildi nede dinleye bildi. Onun mirası olan Bağımsız Türkiye Partisi ve Genel Başkanı hukukçu Hüseyin Baş Bey aynı samimiyetle projeleri ile milletinin bekası için uyarı ve ikazlarına devam ediyor. Bizim milletimize tavsiyemiz kaval dinlemeyin. Okuyun araştırın Hakkın, Haklının, adalet sahibi ve proje sahibi olanın yanında olun.